SATIŞ OFİSLERİ

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ
R. HORTON TEXTILE MACHINERY
Martinsville Ofis
Yetkili Kişi: Rick Horton
Mobil: +1 864 415 96 74
Mail: r.horton@live.com
Adres: 1380 Mount Olivet Road, Martinsville, VA 24112
Telefon / Fax: +1 864 415 96 74
BANGLADEŞ
BANGLADEŞ
COLORTECH ASSOCIATES
Dhaka Ofis
Yetkili Kişi: Md. Khan Abdur Rouf / Shahansa ul Islam Chowdhury
Mobil: +880 1911 327614 / +880 1819 282540
Mail: colortechassociates@gmail.com
Adres: Flat-6C, House-301, Road-6/A, Block-B, Bashundhara R/A, Dhaka-1229, Bangladesh
Telefon / Fax: +880 2 8396290
BELARUS
BELARUS
UAB PRAMONES IRENGINIAI
Minsk Ofisi
Yetkili Kişi: Alexei Goryainov
Mobil: +375 29 6787259
Mail: info@pi-machinery.com
Adres: Surganova Str. Building 57 B, Ofis 113, Minsk, 220100
Telefon / Fax: +375 17 2099023
BREZİLYA
BREZİLYA
VALTEXTIL
Blumenau - SC Ofisi
Yetkili Kişi: Marco A. Demarchi
Mobil: +55 47 99779 0174
Mail: marco@valtextil.com.br
Adres: Rua Presidente Bento Araujo, 125 Salto - Blumenau - SC
Telefon / Fax: +55 47 3323 7220
EKVADOR
EKVADOR
EUROINDUSTRIAL
Quito Ofisi
Yetkili Kişi: Jorge Armendariz
Mobil: +593 98 532 06 25
Mail: jorgea@euroindustrial.ec
Adres: Belo Horizonte E10-108 y Corunha, Quito
Telefon / Fax: +593 2 290 80 74
EL SALVADOR
EL SALVADOR
I-TEX MEXICO
Mexico City Ofis
Yetkili Kişi: Jesus Correa
Mobil: +52 1 55 2129 1852
Mail: jesus.correa@i-tex.com.mx / itex@i-tex.com.mx
Adres: Doctor Lucio 181, Colonia Doctores, Cuauhtemoc, C.P. 06720, C.D.M.X, México
Telefon / Fax: +52 55 5578 5693
ENDONEZYA
ENDONEZYA
JABAR MULIA ENGINEERING (Sadece Kontüni Tumbler İçin)
Bandung Ofisi
Yetkili Kişi: Erwin Hendrata
Mobil: +62 813 2003 1314
Mail: erwin@jabarmulia.co.id
Adres: JL Supratman, No. 7 Bandung 40114
Telefon / Fax: +62 22 7204807
GUATEMALA
GUATEMALA
I-TEX MEXICO
Mexico City Ofis
Yetkili Kişi: Jesus Correa
Mobil: +52 1 55 2129 1852
Mail: jesus.correa@i-tex.com.mx / itex@i-tex.com.mx
Adres: Doctor Lucio 181, Colonia Doctores, Cuauhtemoc, C.P. 06720, C.D.M.X, México
Telefon / Fax: +52 55 5578 5693
HİNDİSTAN
HİNDİSTAN
INDITECH INTERNATIONAL
Mumbai Ofisi
Yetkili Kişi: Siddhant Sinha
Mobil: +91 98676 10340
Mail: siddhant.sinha@inditechintl.com / inditech@inditechintl.com
Adres: 408 Raheja Plaza, Off Andheri Link road, Andheri – West Mumbai – 400 053
Telefon / Fax: +91 22 2673 6246 / 47/ 48 / +91 22 2673 1229
HİNDİSTAN
HİNDİSTAN
INDITECH INTERNATIONAL
Coimbatore Ofisi
Yetkili Kişi: Shankar Babu
Mobil: +91 97901 37794
Mail: shankar.babu@inditechintl.com
Adres: Saravana Complex, 15/5 – Unit No. 16, 2nd Floor Pappampatti Pirivu, Trichy Road, Chintamanipudur Post Coimbatore – 641 103
Telefon / Fax: +91 422 257 9540
HONDURAS
HONDURAS
I-TEX MEXICO
Mexico City Ofis
Yetkili Kişi: Jesus Correa
Mobil: +52 1 55 2129 1852
Mail: jesus.correa@i-tex.com.mx / itex@i-tex.com.mx
Adres: Doctor Lucio 181, Colonia Doctores, Cuauhtemoc, C.P. 06720, C.D.M.X, México
Telefon / Fax: +52 55 5578 5693
MEKSİKA
MEKSİKA
ITEX MEXICO
Mexico City Ofis
Yetkili Kişi: Jesus Correa
Mobil: +52 1 55 2129 1852
Mail: jesus.correa@i-tex.com.mx / itex@i-tex.com.mx
Adres: Doctor Lucio 181, Colonia Doctores, Cuauhtemoc, C.P. 06720, C.D.M.X, México
Telefon / Fax: +52 55 5578 5693
MISIR
MISIR
PRIME TEX
Kahire Ofisi
Yetkili Kişi: Karam Barmada / Ehab Jalab
Mobil: +20 112 8122066 / +20 102 0066648
Mail: karambarmada@primetexco.com / ehabjalab@primetexco.com
Adres: Al Nozha – Taha Hoseyin St. Cairo
Telefon / Fax: +20 2 2622 1049
PAKİSTAN
PAKİSTAN
ACMATEX CORPORATION PVT. LTD.
Karaçi Ofisi - Merkez
Yetkili Kişi: Ali Zafar / Syed M. Imran
Mobil: +92 300 8278959 / +92 300 2001346
Mail: ali.zafar@acmatex.com.pk / s.imran@acmatex.com.pk
Adres: 10-J, Block-6, P.E.C.H.S., Karachi – 75400
Telefon / Fax: +92 21 34540775 – 77 / +92 21 34538262
PAKİSTAN
PAKİSTAN
ACMATEX CORPORATION PVT. LTD.
Lahore Ofisi
Yetkili Kişi: Zeeshan Khan / Manzoor Ahmed
Mobil: +92 300 8485275 / +92 301 8485275
Mail: z.khan@acmatex.com.pk / m.ahmed@acmatex.com.pk
Adres: 48-F-II, WAPDA Town, Lahore
Telefon / Fax: +92 42 35189388 / +92 42 35189399 Ext 105
PERU
PERU
VERTRAUEN GROUP S.A.C.
Lima Ofisi
Yetkili Kişi: Gandhi Calixto
Mobil: +51 963 762 671
Mail: gandhi@manttosnews.com
Adres: Calle Pietro Hascagni 204, DPTO 402, San Borja, Lima
Telefon / Fax: +51 1 694 69 50
PORTEKİZ
PORTEKİZ
ACIMATEXTIL LDA.
Merkez Ofis
Yetkili Kişi: Tiago Guerra
Mobil: +351 934 028 662
Mail: tguerra@acimatextil.com
Adres: Rua Agostinho da Silva Rocha, 446, 4475-451 Nogueira - Maia - Portugal
Telefon / Fax: +351 229 436 820